Автокрісла група 0/0+

Цена


Цвет

Бренд

Подбайте про безпеку свого малюка під час подорожей. Вироби групи 0+ спеціально призначені для дітей до 1 року і вагою до 13 кг.

Автокрісла групи 0+ встановлюються лише проти ходу руху, що пояснюється вразливістю шийних хребців дітей до 1 року та підвищеним ризиком травмування при різкому гальмуванні.

Автокрісла групи 0+ оснащені :

  • зручною переносною ручкою;
  • ременями безпеки;
  • анатомічним сидінням;
  • бічними подушками;
  • системою підтримки голови;
  • функцією регулювання спинки.
Деякі моделі дитячих автомобільних крісел мають капюшон для захисту від вітру та сонця. Також є коляски-автокрісла, які є мега зручними для поїздок.

Кріплення крісел до автомобільного сидіння здійснюється за допомогою штатних ременів безпеки або за допомогою спеціального кріплення ISOFIX.

Кріплення "ізофікс" передбачає наявність спеціальних кронштейнів на нижній платформі автокрісла. Це кріплення відмінно захищає крісло від перекидання, але, на жаль, не всі автомобілі підтримують можливість встановлення автокрісла з ISOFIX.

З автомобільними ременями справи простіше. У групах "0", "0+" та "I" вони пропускаються через спеціальні отвори у кронштейні на корпусі крісла чи через прорізи. Для того щоб унеможливити порушення фіксації через прослизання ременя, він повинен надійно фіксуватися спеціальним затискачем. Утримання дитини в пристрої відбувається триточковим (Y-подібним, у якому є 2 ділянки на плечах та 1 між ніг) або п'ятиточковим (2 ділянки на плечах, 2 з боків та 1 між ніг) ременем безпеки.

Powered By SeoLabs
Brand Hill (c) 2016-2022