Іграшка для сну "Ведмедик"

Іграшки
1960 грн

Колір

Іграшка для сну "Ведмедик" - ведмедик для сну забезпечений смарт-пристроєм що видає заспокійливий шум подібний до звуку фена для волосся. Звук, схожий на той, який малюк чув у животі мами, також допомагає при коліках. Завдяки ефективності "рожевого шуму" новонароджені малюки міцно засинають.

Розумний пристрій, що видає шум, робить Whisbear® першим ведмедиком, який охороняє сон малюка, навіть тоді, коли Ви займаєтеся собою або просто спите. Простий у використанні механізм з регулюванням гучності та функцією CRYsensor працює протягом 40 хвилин – це час за який сплячий малюк переходить у фазу глибокого сну. Коли Whisbear® розпізнає плач дитини, він негайно реагує включенням заспокійливого шуму, а після 20 хвилин роботи знову переходить в режим очікування. Функція Soft Start/Soft Stop плавно вмикає та вимикає заспокійливий шум.

Ведмедик Whisbear® виготовлений з високоякісних м'яких, органічно забарвлених кольорових матеріалів із сертифікатом OEKO-TEX® та тканини Minky®. Шелесті, довгі лапки ведмедика і різнокольорові матеріали з яких пошита іграшка, стимулюють сенсорний розвиток дитини. За допомогою магнітів, вшитих в лапки ведмедика, можна легко закріпити його на ліжечку або колясці. Ведмедики можуть трохи відрізнятися один від одного - кожен з них пошитий вручну.

Примітка: Для роботи ведмедика потрібні три батареї типу ААА, які не входять до комплекту постачання.

Читати далі


Габарити
Розміри іграшки: 30х14 см, габарити пристрою: 7х2,3 см Розміри пакування: ш.16 см; в.34 см; м.16 см

Немає відгуків.

Написати відгук
Рейтинг
Ваш Коментар
Відправити
Powered By SeoLabs
Brand Hill (c) 2016-2022