Іграшка для сну "Ведмедик"

Іграшки
1960 грн

Колір

Іграшка для сну "Ведмедик" - ведмедик для сну забезпечений смарт-пристроєм що видає заспокійливий шум подібний до звуку фена для волосся. Звук, схожий на той, який малюк чув у животі мами, також допомагає при коліках. Завдяки ефективності "рожевого шуму" новонароджені малюки міцно засинають.

Розумний пристрій, що видає шум, робить Whisbear® першим ведмедиком, який охороняє сон малюка, навіть тоді, коли Ви займаєтеся собою або просто спите. Простий у використанні механізм з регулюванням гучності та функцією CRYsensor працює протягом 40 хвилин – це час за який сплячий малюк переходить у фазу глибокого сну. Коли Whisbear® розпізнає плач дитини, він негайно реагує включенням заспокійливого шуму, а після 20 хвилин роботи знову переходить в режим очікування. Функція Soft Start/Soft Stop плавно вмикає та вимикає заспокійливий шум.

Ведмедик Whisbear® виготовлений з високоякісних м'яких, органічно забарвлених кольорових матеріалів із сертифікатом OEKO-TEX® та тканини Minky®. Шелесті, довгі лапки ведмедика і різнокольорові матеріали з яких пошита іграшка, стимулюють сенсорний розвиток дитини. За допомогою магнітів, вшитих в лапки ведмедика, можна легко закріпити його на ліжечку або колясці. Ведмедики можуть трохи відрізнятися один від одного - кожен з них пошитий вручну.

Примітка: Для роботи ведмедика потрібні три батареї типу ААА, які не входять до комплекту постачання.

Читати далі


Габарити
Іграшка для сну "Ведмедик"

Немає відгуків.

Написати відгук
Рейтинг
Ваш Коментар
Відправити
Powered By SeoLabs
Brand Hill (c) 2016-2021