Орбітрек KETTLER CROSSTRAINER AXOS NOVA M BLACK

Орбітреки
33980 грн

Колір

Орбітрек KETTLER CROSSTRAINER AXOS NOVA M BLACK - магнітний еліптичний крос-тренажер з 8 рівнями навантаження. Компактна модель, для роботи якої потрібні лише 2 батарейки, тому її можна розмістити в будь-якому місці будинку.Рекомендується людям, які шукають міцний і простий у використанні еліптичний крос-тренажер.Тренажерний комп'ютер з чітким дисплеєм і зручними кнопками дозволяє контролювати параметри тренувань. Магнітний опір забезпечує плавну і тиху роботу. Опір регулюється рукояткою, яка знаходиться в межах досяжності.Полози з регульованими основами для ніг мають нековзку поверхню, забезпечують стійкість і безпеку під час тренувань. Вони дозволяють оптимально підлаштуватися під висоту.Крос-тренажер - це універсальний тренажер, який задіює м'язи всього тіла. Регулярні заняття покращують фізичну форму, стрункість, додають енергії та впливають на самопочуття. Механіка роботи на еліптичних крос-тренажерах імітує елементи занять на велосипеді, степпері та біговій доріжці - поєднуючи в собі всі переваги цих занять. Еліптичний крос-тренажер зміцнює м'язи верхньої і нижньої частин тіла, а рух на еліпті не навантажує хребет і суглоби. Регулярні тренування сприяють поліпшенню роботи серцево-судинної та дихальної систем.KETTLER AXOS NOVA M рекомендується всім, незалежно від віку та стану. 8 рівнів регулювання опору дозволяють регулювати інтенсивність тренування відповідно до ваших індивідуальних потреб.Тиха і плавна робота дозволяє тренуватися вдома. Транспортні колеса дозволяють зручно переміщати еліптичний кростренажер після тренування.Навчальний комп'ютер чіткий, інтуїтивно зрозумілий у використанні, він відображає шість найважливіших параметрів тренування.

Параметри, що відображаються:

 • час навчання
 • відстань (км або милі)
 • спалені калорії (ккал або кДж)
 • пульс
 • швидкість
 • каденція (кроки/хв)
   

Комп'ютер живиться від 2 батарейок АА 1,5 В. Не вимагає додаткового живлення, тому його можна використовувати де завгодно.

Характеристика:

KETTLER AXOS NOVA M - магнітний кростренажер з маховиком 12 кг і 8 рівнями опору. Рівень опору регулюється вручну, за допомогою ручки, розташованої під кермом. Регулювання в діапазоні від 1 до 8 дозволяє підлаштувати рівень підготовки під індивідуальні потреби.

Широкі неслизькі платформи для ніг забезпечують надійну підтримку під час тренувань. Вони мають регульовану відстань від керма, завдяки чому кожен знайде оптимальне налаштування, незалежно від зростання.

Довжина кроку, яку можна отримати, становить 320 мм.

Відстань: приблизно 21 см

Міцна сталева рама забезпечує стабільність і комфорт під час тренувань. Міцна конструкція з 12-кілограмовим маховиком забезпечує безпечне тренування навіть з високою інтенсивністю.

Виготовлений з високоякісних матеріалів, він ідеально глушить систему магнітного опору. Є можливість регулювати вирівнювання пристрою.

U-подібне кермо та ергономічні ручки дають можливість підібрати оптимальний хват під час тренувань.

Датчики на кермі вимірюють ваш пульс у реальному часі. Значення пульсу відображається на екрані комп'ютера. Коли ви досягнете верхньої межі пульсу, на дисплеї з’явиться оптичний попереджувальний сигнал, що полегшить тренування в оптимальному діапазоні пульсу.

Транспортувальні колеса дозволяють зручно транспортувати еліптичний крос-тренажер після тренування.

Технічні дані:

 • Вага маховика: 12 кг
 • Регулювання опору: ручне, 1 - 8
 • Максимальна вага користувача: 110 кг
 • Довжина кроку: 320 мм
 • Харчування: батарейки (2 шт. АА)
 • Розміри в розкладеному стані (Д x Ш x В): 115x62x160 см
 • Вага пристрою: 50 кг
   

Читати далі


Габарити

Немає відгуків.

Написати відгук
Рейтинг
Ваш Коментар
Відправити
Powered By SeoLabs
Brand Hill (c) 2016-2022